Parkiet Service

Telefon: 602 843 146

66-440 Skwierzyna

czwarte

Galeria

Referencje

Usługi

O firmie

Kontakt

Drewniane podłogi na lata


Posadzka z bukowych lub dębowych desek jest ozdobą każdego wnętrza. W dobie ogromnej popularności wyrobów drewnopodobnych, klienci z Międzychodu decydują się na ponadczasowe, tradycyjne rozwiązania, takie jak naturalne parkiety. Nasza firma wychodzi Państwu naprzeciw, oferując kompleksowy montaż posadzek z drewna, wysokiej klasy paneli, układanie podłoży na tarasach i werandach, a także wszelkie prace związane z renowacją i konserwacją.


Długoletnie doświadczenie w branży parkieciarskiej


Działamy od osiemnastu lat, nieprzerwanie doskonaląc nasze umiejętności oraz podnosząc posiadane kwalifikacje. Nie omijamy profesjonalnych szkoleń, śledzimy wszelkie nowości, stale uzupełniamy nasz park maszynowy. Nawiązujemy współpracę z dostawcami najlepszych preparatów do montażu podłóg, czy też wykańczania drewnianych parkietów. Korzystamy ze sprzętu i chemii, które sprowadzamy od renomowanych wytwórców. Nie inaczej jest z naszymi deskami oraz panelami z litego drewna - klienci ufają nam ze względu na wysoką jakość pracy oraz stosowanych przez nas komponentów.


Ostatnie realizacje

Fachowe układanie parkietu - Międzychód i okolice


Specjalizujemy się w montażu ekskluzywnych podłóg z sezonowanego drewna. Zanim przystąpimy do pracy, zabezpieczamy wszelkie pomieszczenia oraz wyrównujemy posadzki. Pomiar wilgotności oraz położenie izolacji to integralne elementy naszych działań - tylko w ten sposób możemy zapewnić trwałe efekty naszych usług. Satysfakcja klientów jest naszą największą chlubą - liczymy na to, że elegancka, solidnie wykonana podłoga, wkrótce zagości również w Państwa domu lub mieszkaniu.

Parkiet Service - zapraszamy do kontaktu.

W celu realizacji usług strona korzysta z plików Cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies można określić w ustawieniach Swojej przeglądarki.