Parkiet Service

Telefon: 602 843 146

66-440 Skwierzyna

czwarte

Galeria

Referencje

Usługi

O firmie

Kontakt

Profesjonalna renowacja podłóg


Doskonale wiemy, że matowa, porysowana posadzka z drewna nie wygląda zbyt efektownie. Co więcej, niewłaściwa konserwacja desek, może na przestrzeni lat doprowadzić do jeszcze gorszych rezultatów. Nasi klienci z Kostrzyna oraz okolic to wymagający odbiorcy, którzy bardzo cenią profesjonalne i rzetelne usługi związane z odnawianiem parkietów. Wychodzimy im naprzeciw z kompleksową ofertą realizacji - obejmuje ona cyklinowanie podłóg, a także szeroki zakres prac wykończeniowych i pielęgnacyjnych.


Ostatnie realizacje

Ciesz się pięknem drewna


Skuteczność działań firmy Parkiet Service bazuje na wiedzy i doświadczeniu naszych pracowników. Korzystamy wyłącznie z najwyższej klasy sprzętu - szlifierek oraz polerek Läger, Franke i Festool. Stosowane przez nas profesjonalne lakiery i oleje, a także bejce do koloryzacji, to preparaty renomowanych firm. Układanie, pielęgnacja oraz odnawianie parkietu jest naszą specjalnością od osiemnastu lat, dzięki czemu wyróżnia nas doskonałe zorientowanie w branży. Nic nie umknie naszej uwadze - jesteśmy na bieżąco ze wszelkimi nowościami.


Fachowy zespół parkieciarski - Kostrzyn nad Odrą


Grono doświadczonych specjalistów zadba o to, by Państwa posadzki odzyskały dawny wygląd i lśniły takim samym blaskiem, jak tuż po ich położeniu. Jeśli planujecie odnowienie podłogi, warto zlecić cyklinowanie profesjonalistom z Parkiet Service. Zapewniamy staranność oraz terminowość, zaś korzystne ceny firmowych usług sprawiają, że wszelkie prace są w zasięgu Waszych możliwości finansowych.

Zapraszamy do kontaktu.

W celu realizacji usług strona korzysta z plików Cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies można określić w ustawieniach Swojej przeglądarki.