Parkiet Service

Telefon: 602 843 146

66-440 Skwierzyna

czwarte

Galeria

Referencje

Usługi

O firmie

Kontakt

Usługi parkieciarskie godne polecenia


Drewniane podłogi to nasza życiowa pasja. Jesteśmy tego samego zdania, co Wy - solidne deski nadają każdemu wnętrzu wyjątkowego uroku. Od osiemnastu lat spełniamy się zawodowo, układając posadzki w domach klientów z Kostrzyna oraz okolic. Doradzimy Państwu w sprawie wyboru parkietów - inny rodzaj surowca sprawdzi się we wnętrzu mieszkalnym, jeszcze innym wyłożymy werandę lub taras, które narażone są na działanie czynników atmosferycznych. Nasza działalność obejmuje montaż desek oraz paneli z litego drewna - specjalizujemy się w podłogach z buku, dębu, jesionu oraz sosny. Warto zapoznać się z fotogalerią, gdzie zamieszczamy zdjęcia przedstawiające końcowe efekty naszych ostatnich realizacji.


Ostatnie realizacje

Układanie podłóg dębowych - Kostrzyn nad Odrą


Parkiet Service jest firmą z wieloletnią tradycją. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu maksymalny profesjonalizm. Podczas naszej pracy wykorzystujemy nowoczesne maszyny, a także najlepsze kleje, lakiery, czy też bejce i inne preparaty do parkietu. Kompleksowe podejście do realizowanych działań pozwala nam na uzyskanie trwałych rezultatów prac. Klienci z rejonu północno-zachodniej Wielkopolski często polecają nasze usługi swoim znajomym. Osiemnaście lat naszego istnienia zaowocowało stworzeniem obszernej bazy usługobiorców. Jeśli chcą Państwo dołączyć do tego grona i cieszyć się nową, estetyczną i modną podłogą z sezonowanego drewna, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

W celu realizacji usług strona korzysta z plików Cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies można określić w ustawieniach Swojej przeglądarki.