Parkiet Service

Telefon: 602 843 146

66-440 Skwierzyna

Układanie parkietu Gorzów
Podłogi drewniane Gorzów
Układanie parkietu - podłogi drewniane Gorzów

Galeria

Referencje

Usługi

O firmie

Kontakt

Podłogi drewniane - Gorzów

Montaż podłóg drewnianych - deski i panele


Jesteśmy profesjonalną firmą, która od osiemnastu lat zajmuje się wszelkimi pracami związanymi z branżą parkieciarską. Doceniamy urok stylowych posadzek, oferując naszym klientom z Gorzowa Wielkopolskiego i okolic układanie podłóg drewnianych, tarasów, czy też paneli z drewna. Fachowo przygotujemy posadzkę, wykonamy niezbędne pomiary wilgotności, a w razie potrzeby zamocujemy na podłożu odpowiednią izolację. Po tych czynnościach przystąpimy do montażu wysokiej klasy parkietów. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym oraz specjalistycznymi preparatami do mocowania desek, a także ich fachowej konserwacji.

Ostatnie realizacje

Symbol solidności i doświadczenia

Montujemy podłogi w domach i mieszkaniach prywatnych, a także w lokalach komercyjnych. Realizujemy także fachowe doradztwo w zakresie wyboru parkietów, zaś nasz asortyment drewna obejmuje wiele gatunków najlepszych, sezonowanych desek w wielu efektownych odcieniach.

Parkiet Service - drewniane podłogi - Gorzów Wielkopolski

Wszystkie nasze prace objęte są gwarancją. Trwałość efektów kompleksowych i profesjonalnych działań, takich jak układanie i renowacja podłóg, przekłada się na zaufanie, jakim od wielu lat obdarzają nas nasi klienci. Dziękując Państwu za czas poświęcony na zapoznanie się z wizytówką naszej firmy, chcielibyśmy zaprosić Was do kontaktu oraz współpracy.

W celu realizacji usług strona korzysta z plików Cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies można określić w ustawieniach Swojej przeglądarki.