Parkiet Service

Telefon: 602 843 146

66-440 Skwierzyna

Cyklinowanie Międzychód Parkiet Service
Cyklinowanie Parkiet Service Międzychód
Międzychód cyklinowanie Parkiet Service

Galeria

Referencje

Usługi

O firmie

Kontakt

Cyklinowanie parkietów - Międzychód

Blask drewnianej podłogi


Deski dębowe, bukowe lub akacjowe, czy też solidne panele z litego drewna, pod dłuższym czasie od montażu mogą wymagać odświeżenia lub remontu. Nasza firma trudni się fachową renowacją parkietów. Działamy od niemal dwudziestu lat - w tym czasie staliśmy się rozpoznawalną marką wśród klientów z Międzychodu i okolic. Wykonujemy pełen zakres prac związanych z gruntownym odnawianiem posadzek - cyklinowanie, szpachlowanie, czy też wypełnianie ubytków. Dzięki naszym staraniom, każda, nawet najbardziej naruszona zębem czasu podłoga, odzyska swoją dawną świetność i niepowtarzalny urok.


Kompleksowa oferta usług


Ostatnie realizacje

Znak rozpoznawczy wszystkich realizacji Parkiet Service to najwyższa staranność. Do każdego ze zleceń podchodzimy kompleksowo - zabezpieczamy ściany w pomieszczeniach, usuwamy z podłogi nierówności przy pomocy profesjonalnej cykliniarki, a także szlifujemy i polerujemy deski. Kompletna renowacja posadzki wymaga wielokrotnego powtórzenia tych czynności. Po pozbyciu się głębszych zabrudzeń z powierzchni parkietu, przechodzimy do lakierowania, a następnie olejowania oraz koloryzacji, czyli bejcowania desek.


Podłoga jak nowa - Międzychód i okolice


Gruntowny remont to tylko część naszego asortymentu realizacji. Wykonamy także montaż desek oraz paneli z litego drewna. Zapewniamy kompleksowe doradztwo w zakresie konserwacji parkietów, a także sprzedajemy preparaty do ich czyszczenia i pielęgnacji.

Parkiet Service - zapraszamy do kontaktu.

W celu realizacji usług strona korzysta z plików Cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies można określić w ustawieniach Swojej przeglądarki.