Parkiet Service

Telefon: 602 843 146

66-440 Skwierzyna

czwarte

Galeria

Referencje

Usługi

O firmie

Kontakt

Nasza firma PARKIET SERVICE od 18 lat działa na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Dążymy do tego, aby każde wnętrze miało swój niepowtarzalny charakter, a w dziedzinie renowacji nie ma dla nas tajemnic. Dzięki temu każda odnowiona przez nas podłoga nadaje wnętrzu nowej świeżości i cieszy wyglądem nawet najbardziej wymagających klientów. Przez wiele lat działalności zgłębiliśmy problematykę związaną z renowacją podłóg, a także wyspecjalizowaliśmy się w układaniu nowych posadzek.


Ostatnie realizacje

Naszym klientom proponujemy profesjonalną usługę i gwarancję zadowolenia z naszej pracy. Pracujemy na sprzęcie renomowanych zachodnich producentów min. Läger, Festool, Franke, które posiadają wysoką pozycję w branży parkieciarskiej.


Od wielu lat współpracujemy z producentem najlepszej, profesjonalnej chemii do parkietów i podłóg firmą BONA. Dzięki temu mamy pewność, że nasza praca została wykonana solidnie i właściwie, służąc przez wiele lat i dając radość jej użytkownikom.


PARKIET SERVICE świadczy kompleksowe usługi parkieciarskie:

- sprzedaż parkietów krajowych i z drewna egzotycznego, deski lite i warstwowe,
- sprzedaż chemii do parkietów,
- cyklinowanie, lakierowanie, i olejowanie,
- renowacje schodów,
- układanie podłóg drewnianych,
- układanie tarasów.


Każde zlecenie jest nowym wyzwaniem, któremu staramy się sprostać, a wykwalifikowany zespół jaki tworzymy umożliwia nam jego realizację.

PARKIET SERVICE to jakość i profesjonalizm.

W celu realizacji usług strona korzysta z plików Cookies. Warunki przechowywania lub dostępu do plików Cookies można określić w ustawieniach Swojej przeglądarki.